Finofiz

O nás

Máme znalosti a skúsenosti účtovných profesionálov, ktorí poskytujú riešenia pre vaše účtovné potreby. Účtovné služby, ktoré vám šetria čas, peniaze a frustráciu. Naše účtovné služby vám ušetria čas, ktorý môžete venovať rozvoju svojho podnikania.

Účtovníctvo je o využívaní finančných údajov pri rozhodovaní. Tieto finančné údaje sa pripravujú prostredníctvom účtovných služieb. Úlohy účtovníctva zahŕňajú proces sledovania vášho obchodného majetku, záväzkov, príjmov a výdavkov, ktoré vám pomôžu robiť inteligentné a informované obchodné rozhodnutia. Ide o nepretržitý proces, ktorý by sa mal vykonávať aspoň raz mesačne. Aby ste ušetrili čas a bolesť hlavy s tým spojenú, je rozumné požiadať o pomoc odborníka na účtovníctvo pre vašu firmu.

Šetrite peniaze

Pomôžeme vám ušetriť peniaze a znížiť vaše daňové zaťaženie. Naše účtovné služby sú ideálne pre malé podniky, ktoré sa chcú vyhnúť vysokým nákladom na prenájom interného účtovného oddelenia.

Šetrite čas

Naše účtovnícke služby vám ušetria čas, ktorý môžete venovať rozvoju svojho podnikania. Netrávte už ani sekundu vedením účtovníctva, daňovými a inými zložitými účtovnými povinnosťami.

Kompletné účtovné služby

Naše služby vám pomôžu dohliadať na účtovné operácie vášho podnikania. Môžeme riadiť váš proces účtovníctva, zaznamenávať zložité účtovné zápisy a kontrolovať finančné výkazy, aby sme zaistili ich presnosť.

Ako vám môžeme pomôcť?

Kontaktujte nás telefonicky alebo odošlite požiadavku online.

Väčšina úspešných podnikateľov, ktorí úzko spolupracujú s účtovníkom, vám povie, že účtovník je absolútnou nevyhnutnosťou pre každé podnikanie.

Naďa
CEO, Finofiz.sk

Hladáte spoľahlivého partnera v oblasti účtovníctva a daní?